O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

poniedziałek, 12 listopada 2012

Sorki że dawno nie pisałam :/

Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła :// Maaasa nauki :c Masakra ;/ Dziś Pani Bryndal jest chora , tak więc nie było polaka :D Tylko 2 religie odwalało chłopakom na maksa zresztą mi też xd Jak zawsze na religii xd

Mam nową czapee *o*


z Moodo ;d <3






i móóój ukochany szweter :D

Musze kuć ;// Nox :D <3



czwartek, 1 listopada 2012

Siemson . ;d

Ajajaj < 3 .! Super było na halloween :) Z Zuzkiem, Kićką, i Pati ;3 Nazbierałam 179 cukierków, ale jeszcze ok. 30 zjadłam , 3 barony i czekoladę :D  xd dodam kilka zdjęć :3














hehe <3


Tylko szkoda że nie szłam z Emilą, I Pati... :(





Dobra ja idę na cmentarz pa (:

wtorek, 30 października 2012

huhuhuhuhuhuh




Ahahaha :D Dziś śmiesznie było  po lekcjach z Wiką  ;dd

Jutro idę z Zuzią, Wiką , Adisem i Hubciem na Halloween ;dd Ale to dla zabawy nie czczę tego święta jakoś specjalnie . :)

A teraz parę zdjęć :)


poniedziałek, 29 października 2012

Ptsss ;]

http://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY Ajj kochaam <3 ;3


Byłam na spacerkuu ;d W nowym płaszczy haaa ;d  W balsku księżyca :3 Ale nadal jestem wkurzona na nauczycielki aghrrrr -.-


 taka tam ładna stylówka ;d












Nie mogę się doczekać Gwiazdki i mojej czapy *-*
http://www.ebay.pl/itm/Costume-Sesame-Street-Cookie-Monster-Elmo-Big-Face-Snapback-Flatbill-Cap-Hat-/110864658045?pt=US_Hats&hash=item19d00c6e7d
ewentualniee -
http://www.fullcap.pl/vans/czapka-z-daszkiem-vans-otw-flexfit-splitz,90



<3 Awww ;d


Mój naszyjnik <3








Jutro Informatykaa <3 Napiszę krótką notkę ok. 10 . 35 ;33 A teraz spadam bye :*











Grrrrrrrr -.-

Łoezuuuuuuuuuu poniedziałeeeeek -.- Te wredne baby sie na mnie uwzięły chyba noo :/ To że jestem 'kujonką' to już nie moja wina, po prostu mam ambicje  . Nawet nie mogę  źle mrugnąć , bo już mówią że jestem rozproszonaa , rozkojarzona i nie mam ambicji jak w zeszłym roku ., Mam dosyć tej szkoły, nie przyznaje sie do niej . BYLE DO ŚRODY c:

Mmm noowa koszula :D <3 stara torebka , nowe przypinki *-*








Ten post dedykuję Emilii, pytając się jej czy pójdziemy na Halloween :* 







halloween





niedziela, 28 października 2012

huuhuh

ZdjęcieMmm moje  buutyy <33 ;d

(smith' s ok . 40 zł . )

















jejj

Mój tata ma dzisiaj imieniny, będą goście, tak więcc musszeę się streszczać bo jeszcze nauka, lektura i sprzątanie -.-


Ja sie chyba zakochałam :D

lena11118





 Piercing to moja pasjaa ;>




Tak sobie siedzę i szperam w  blogach o modzie :D  Znalazłam jeden fajny, nie polski ;d Ale fajne ciuchy tam są ;D Na przykład ta spódnica OMB  <3





Cicho cicho to jednak polski blog :D
Ajj jaka stylówkaa *.* Tylko buty takie ;//







Dobra mykam paa ;**



Siema . ! :*

Mam na imię Ania , bla bla bla .. :D To jest mój nowy blog, tym raazem o modzie ;d Mam nadzieje że się spodoba ;*
4everyoung3