O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

poniedziałek, 29 października 2012

Ptsss ;]

http://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY Ajj kochaam <3 ;3


Byłam na spacerkuu ;d W nowym płaszczy haaa ;d  W balsku księżyca :3 Ale nadal jestem wkurzona na nauczycielki aghrrrr -.-


 taka tam ładna stylówka ;d












Nie mogę się doczekać Gwiazdki i mojej czapy *-*
http://www.ebay.pl/itm/Costume-Sesame-Street-Cookie-Monster-Elmo-Big-Face-Snapback-Flatbill-Cap-Hat-/110864658045?pt=US_Hats&hash=item19d00c6e7d
ewentualniee -
http://www.fullcap.pl/vans/czapka-z-daszkiem-vans-otw-flexfit-splitz,90



<3 Awww ;d


Mój naszyjnik <3








Jutro Informatykaa <3 Napiszę krótką notkę ok. 10 . 35 ;33 A teraz spadam bye :*











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz