Byłam na spacerkuu ;d W nowym płaszczy haaa ;d W balsku księżyca :3 Ale nadal jestem wkurzona na nauczycielki aghrrrr -.-
taka tam ładna stylówka ;dhttp://www.ebay.pl/itm/Costume-Sesame-Street-Cookie-Monster-Elmo-Big-Face-Snapback-Flatbill-Cap-Hat-/110864658045?pt=US_Hats&hash=item19d00c6e7d
ewentualniee -
http://www.fullcap.pl/vans/czapka-z-daszkiem-vans-otw-flexfit-splitz,90
<3 Awww ;d
Mój naszyjnik <3
Jutro Informatykaa <3 Napiszę krótką notkę ok. 10 . 35 ;33 A teraz spadam bye :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz