O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

poniedziałek, 12 listopada 2012

Sorki że dawno nie pisałam :/

Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła :// Maaasa nauki :c Masakra ;/ Dziś Pani Bryndal jest chora , tak więc nie było polaka :D Tylko 2 religie odwalało chłopakom na maksa zresztą mi też xd Jak zawsze na religii xd

Mam nową czapee *o*


z Moodo ;d <3






i móóój ukochany szweter :D

Musze kuć ;// Nox :D <3



czwartek, 1 listopada 2012

Siemson . ;d

Ajajaj < 3 .! Super było na halloween :) Z Zuzkiem, Kićką, i Pati ;3 Nazbierałam 179 cukierków, ale jeszcze ok. 30 zjadłam , 3 barony i czekoladę :D  xd dodam kilka zdjęć :3














hehe <3


Tylko szkoda że nie szłam z Emilą, I Pati... :(





Dobra ja idę na cmentarz pa (: