Ajajaj < 3 .! Super było na halloween :) Z Zuzkiem, Kićką, i Pati ;3 Nazbierałam 179 cukierków, ale jeszcze ok. 30 zjadłam , 3 barony i czekoladę :D xd dodam kilka zdjęć :3
hehe <3
Tylko szkoda że nie szłam z Emilą, I Pati... :(
Dobra ja idę na cmentarz pa (: