Zaczarowane krople rosy
O blogu .
Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*
poniedziałek, 10 grudnia 2012
poniedziałek, 12 listopada 2012
Sorki że dawno nie pisałam :/
Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła :// Maaasa nauki :c Masakra ;/ Dziś Pani Bryndal jest chora , tak więc nie było polaka :D Tylko 2 religie odwalało chłopakom na maksa zresztą mi też xd Jak zawsze na religii xd
Mam nową czapee *o*
Mam nową czapee *o*
z Moodo ;d <3
i móóój ukochany szweter :D
Musze kuć ;// Nox :D <3
Musze kuć ;// Nox :D <3
czwartek, 1 listopada 2012
Siemson . ;d
Ajajaj < 3 .! Super było na halloween :) Z Zuzkiem, Kićką, i Pati ;3 Nazbierałam 179 cukierków, ale jeszcze ok. 30 zjadłam , 3 barony i czekoladę :D xd dodam kilka zdjęć :3
Tylko szkoda że nie szłam z Emilą, I Pati... :(
Dobra ja idę na cmentarz pa (:
hehe <3
Tylko szkoda że nie szłam z Emilą, I Pati... :(
Dobra ja idę na cmentarz pa (:
wtorek, 30 października 2012
huhuhuhuhuhuh
poniedziałek, 29 października 2012
Ptsss ;]
http://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY Ajj kochaam <3 ;3
Byłam na spacerkuu ;d W nowym płaszczy haaa ;d W balsku księżyca :3 Ale nadal jestem wkurzona na nauczycielki aghrrrr -.-
taka tam ładna stylówka ;d
Nie mogę się doczekać Gwiazdki i mojej czapy *-*
http://www.ebay.pl/itm/Costume-Sesame-Street-Cookie-Monster-Elmo-Big-Face-Snapback-Flatbill-Cap-Hat-/110864658045?pt=US_Hats&hash=item19d00c6e7d
ewentualniee -
http://www.fullcap.pl/vans/czapka-z-daszkiem-vans-otw-flexfit-splitz,90
<3 Awww ;d
Mój naszyjnik <3

Jutro Informatykaa <3 Napiszę krótką notkę ok. 10 . 35 ;33 A teraz spadam bye :*
Byłam na spacerkuu ;d W nowym płaszczy haaa ;d W balsku księżyca :3 Ale nadal jestem wkurzona na nauczycielki aghrrrr -.-
taka tam ładna stylówka ;dhttp://www.ebay.pl/itm/Costume-Sesame-Street-Cookie-Monster-Elmo-Big-Face-Snapback-Flatbill-Cap-Hat-/110864658045?pt=US_Hats&hash=item19d00c6e7d
ewentualniee -
http://www.fullcap.pl/vans/czapka-z-daszkiem-vans-otw-flexfit-splitz,90
<3 Awww ;d
Mój naszyjnik <3
Jutro Informatykaa <3 Napiszę krótką notkę ok. 10 . 35 ;33 A teraz spadam bye :*
Grrrrrrrr -.-
Łoezuuuuuuuuuu poniedziałeeeeek -.- Te wredne baby sie na mnie uwzięły chyba noo :/ To że jestem 'kujonką' to już nie moja wina, po prostu mam ambicje . Nawet nie mogę źle mrugnąć , bo już mówią że jestem rozproszonaa , rozkojarzona i nie mam ambicji jak w zeszłym roku ., Mam dosyć tej szkoły, nie przyznaje sie do niej . BYLE DO ŚRODY c:
Mmm noowa koszula :D <3 stara torebka , nowe przypinki *-*
Mmm noowa koszula :D <3 stara torebka , nowe przypinki *-*
Ten post dedykuję Emilii, pytając się jej czy pójdziemy na Halloween :*

niedziela, 28 października 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)

Mmm moje buutyy <33 ;d