O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

poniedziałek, 29 października 2012

Grrrrrrrr -.-

Łoezuuuuuuuuuu poniedziałeeeeek -.- Te wredne baby sie na mnie uwzięły chyba noo :/ To że jestem 'kujonką' to już nie moja wina, po prostu mam ambicje  . Nawet nie mogę  źle mrugnąć , bo już mówią że jestem rozproszonaa , rozkojarzona i nie mam ambicji jak w zeszłym roku ., Mam dosyć tej szkoły, nie przyznaje sie do niej . BYLE DO ŚRODY c:

Mmm noowa koszula :D <3 stara torebka , nowe przypinki *-*








Ten post dedykuję Emilii, pytając się jej czy pójdziemy na Halloween :* 







halloween





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz