Łoezuuuuuuuuuu poniedziałeeeeek -.- Te wredne baby sie na mnie uwzięły chyba noo :/ To że jestem 'kujonką' to już nie moja wina, po prostu mam ambicje . Nawet nie mogę źle mrugnąć , bo już mówią że jestem rozproszonaa , rozkojarzona i nie mam ambicji jak w zeszłym roku ., Mam dosyć tej szkoły, nie przyznaje sie do niej . BYLE DO ŚRODY c:
Mmm noowa koszula :D <3 stara torebka , nowe przypinki *-*
Ten post dedykuję Emilii, pytając się jej czy pójdziemy na Halloween :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz