O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

niedziela, 28 października 2012

jejj

Mój tata ma dzisiaj imieniny, będą goście, tak więcc musszeę się streszczać bo jeszcze nauka, lektura i sprzątanie -.-


Ja sie chyba zakochałam :D

lena11118





 Piercing to moja pasjaa ;>




Tak sobie siedzę i szperam w  blogach o modzie :D  Znalazłam jeden fajny, nie polski ;d Ale fajne ciuchy tam są ;D Na przykład ta spódnica OMB  <3





Cicho cicho to jednak polski blog :D
Ajj jaka stylówkaa *.* Tylko buty takie ;//







Dobra mykam paa ;**



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz