Ja sie chyba zakochałam :D
Piercing to moja pasjaa ;>
Tak sobie siedzę i szperam w blogach o modzie :D Znalazłam jeden fajny, nie polski ;d Ale fajne ciuchy tam są ;D Na przykład ta spódnica OMB <3

Cicho cicho to jednak polski blog :D
Ajj jaka stylówkaa *.* Tylko buty takie ;//Dobra mykam paa ;**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz