Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła :// Maaasa nauki :c Masakra ;/ Dziś Pani Bryndal jest chora , tak więc nie było polaka :D Tylko 2 religie odwalało chłopakom na maksa zresztą mi też xd Jak zawsze na religii xd
Mam nową czapee *o*
z Moodo ;d <3
i móóój ukochany szweter :D
Musze kuć ;// Nox :D <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz