O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

poniedziałek, 12 listopada 2012

Sorki że dawno nie pisałam :/

Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła :// Maaasa nauki :c Masakra ;/ Dziś Pani Bryndal jest chora , tak więc nie było polaka :D Tylko 2 religie odwalało chłopakom na maksa zresztą mi też xd Jak zawsze na religii xd

Mam nową czapee *o*


z Moodo ;d <3






i móóój ukochany szweter :D

Musze kuć ;// Nox :D <3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz