O blogu .

Ten blog jest o modzie , jest także pamiętnikiem ;3 . Mam nadzieję że Wam się spodoba ;*

czwartek, 1 listopada 2012

Siemson . ;d

Ajajaj < 3 .! Super było na halloween :) Z Zuzkiem, Kićką, i Pati ;3 Nazbierałam 179 cukierków, ale jeszcze ok. 30 zjadłam , 3 barony i czekoladę :D  xd dodam kilka zdjęć :3














hehe <3


Tylko szkoda że nie szłam z Emilą, I Pati... :(





Dobra ja idę na cmentarz pa (:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz